Okiem kibica

Rodacy: Prosimy o wsparcie dla Reduty Dobrego Imienia

Szanowni Koledzy,
Od wielu lat zabieram glos w prasie anglojezycznej jak i polskiej broniac dobrego imienia Polski i Polakow. Pamietam ze lat temu wiele, bronilem Siostr Karmelitanek w poblizu Auschwitz, ktore przegoniono z ich siedziby, gdyz jakoby ich obecnosc jest obrazliwa dla Zydów tam zamordowanych. Uprzednie polskie rzady nie reagowaly na zarzuty, ze Polacy byli wspólnikami niemieckich zbrodni.
Ostatnio stworzono wlasciwa, prywatna  organizacje, ktora opierajac sie na systemie prawnym podaje do sadu osoby i instytucje szkalujace Polske i Polaków. Zmusza te instytucje do udokumentowania ich zarzutow przed polskim sądem. Wedle mnie to bardzo skuteczna metoda i warta pomocy finansowej. Ja dzisiaj przekazalem $100.- na ten chwalebny cel i zachecem innych aby pomogli, chociazby syblicznie w postaci darowizny $5 czy $10
 
Jan Czekajewski
Columbus,Ohio,USAJ.Cz.jpg
 

From: newsletter@anti-defamation.org.pl
To: janczek@aol.com
Sent: 6/22/2017 6:23:09 A.M. Eastern Daylight Time
Subj: Prosimy o wsparcie!
 
 

Otrzymujesz ten newsletter ponieważ zapisałeś/aś się do Reduty Dobrego Imienia, jesteś członkiem Klubu Ronina lub podpisałeś/aś którąś z petycji RDI publikowanych w serwisie CitizenGo

 
Szanowni Państwo!
 
Fundacja Reduta Dobrego Imienia od kilku lat zajmuje się dbaniem o dobre imię Polski i Polaków. To dzięki Państwa wsparciu mogliśmy podjąć się tego zadania.
 
W ciągu ostatniego roku zintensyfikowaliśmy i sprofesjonalizowaliśmy nasze działania. Podjęliśmy reakcję w ponad 60 sprawach, z czego aż 16 skończyło się wstąpieniem na drogę sądową. Prowadzimy procesy sądowe m.in. przeciwko: ZDF, Onet.pl, El Pais, Facebook. Przygotowujemy się do kolejnych. Śledzimy osoby, które działają w sposób szczególny: Jana Tomasza Grossa i Jana Grabowskiego. Sprzeciwiamy się kłamstwom na temat naszej historii w prasie zagranicznej. Reagujemy na błędy historyczne w podręcznikach, prowadzimy analizy i przygotowujemy raporty. Zajmujemy stanowisko w ważnych kwestiach dotyczących polityki historycznej. Dajemy impuls do refleksji i działania innym organizacjom, także rządowym, zwracając uwagę na niepokojące problemy.
 
Jednak każdy rozwój wymaga funduszy. Tylko od Państwa zależy, czy uda nam się dalej realizować wyżej wymienione cele i udoskonalać nasze działania. Bez Państwa wsparcia finansowego Reduta Dobrego Imienia nie będzie mogła funkcjonować!
 
Zwracamy się z prośbą o zaangażowanie finansowe w obronę dobrego imienia Polski. Jeśli nasze działanie jest Państwu bliskie, a dobre imię Polski uznają Państwo za wartość wymagającą troski, prosimy o wpłaty na konto bankowe: 87 1090 1883 0000 0001 2254 5117 z dopiskiem „Darowizna na cele statutowe” lub skorzystać z poniższych banerów umożliwiających dokonanie płatności za pośrednictwem PayPal lub Dotpay. W walce ze zniesławieniami Polski i Polaków liczy się każda złotówka!dolar.jpg
 
Z wyrazami szacunku i podziękowaniami za każde wsparcie
 
 
Zespół Reduty Dobrego Imienia
Polskiej Ligi przeciw Zniesławieniom
 
Nasza działalność opiera się na wolontariacie i darowiznach osób fizycznych. 

Jeśli identyfikujesz się z celami Reduty wesprzyj nas darowizną poprzez system Dotpay lub PayPal. Kliknięcie w jeden z poniższych obrazków przeniesie Cię na stronę Dotpay lub PayPal gdzie można przekazać darowiznę - na Dotpay za pomoca przelewu internetowego, a na PayPal za pomocą karty kredytowej.

Dziękujemy! 

Można także wesprzeć Redutę poprzez wpłatę na konto bankowe
87 1090 1883 0000 0001 2254 5117 (wpłaty w zł)
33 1090 1883 0000 0001 2254 5119 (wpłaty w euro)
z dopiskiem “Darowizna na cele statutowe” w tytule przelewu, a także podaniem adresu mailowego.
 
http://anti-defamation.us15.list-manage2.com/track/click?u=a1164491c1c18f1cea30f3413&id=235db6237f&e=31e90fe87b
 
Kliknięcie w powyższy klawisz przeniesie do serwisu Dotpay, gdzie można dokonać darowizny przelewem z banku internetowego. Należy wpisać kwotę darowizny i postępować zgodnie z instrukcją.
Dziękujemy!
http://anti-defamation.us15.list-manage.com/track/click?u=a1164491c1c18f1cea30f3413&id=bac093bc46&e=31e90fe87b
 
Kliknięcie w powyższy klawisz przeniesie do serwisu Paypal, gdzie można wpłacić darowiznę kartą kredytową. Należy wpisać kwotę darowizny i postepować zgodnie z instrukcją.
Dziękujemy!
www.rdi.org.pl
 
Copyright © 2017 Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom, All rights reserved.
Otrzymujesz ten newsletter ponieważ zapisałeś/aś się do Reduty Dobrego Imienia, jesteś członkiem Klubu Ronina lub podpisałeś/aś którąś z petycji RDI publikowanych w serwisie CitizenGo

Nasza lista mailingowa:
Reduta Dobrego Imienia - Polska Liga przeciw Zniesławieniom
Chmielna 11 lok 8
Warsaw 00-021
Poland

Add us to your address book

 
Chcesz wypisać się z listy RDI? Kliknij w poniższy link:
wypisz się z listy